Kokuriko-zaka Kara

コクリコ坂から 

Po preklade tohoto anime pridám vlastnú recenziu a názor,  s Hennie sme sa rozhodli že tento anime movie od štúdia Ghibli preložíme. 

Zdroj:CSFD

Je rok 1963. Japonsko se připravuje na nadcházející letní olympijské hry v Tokiu a program celkové modernizace země běží na plné obrátky. Důsledky tohoto programu pociťují i studenti jedné střední školy v Jokohamě, kam chodí hlavní hrdinka příběhu, pocházející z početné rodiny, šestnáctiletá Umi Macuzaki. Starší budova kulturního klubu této školy má být v rámci modernizace zbourána. Tohle rozhodnutí však vyvolá na škole rozruch a studenti se rozdělí do dvou skupin, z nichž jedna tento krok podporuje, zatímco ta druhá považuje budovu kulturního klubu za místo plné vzpomínek a bohaté minulosti, které si nezaslouží být zbouráno. Mezi stoupence toho druhého názoru patří i sedmnáctiletý Šun Kazama, jenž se snaží studenty přesvědčit, aby proti tomuto kroku zakročili. Seznámí se při téhle příležitosti s Umi, která jej podporuje a snaží se přijít na způsob, jak budovu kulturního klubu zachránit. Povede se jim to? Co když ale zjistí, že toho spolu mají společného více, než by se na první pohled mohlo zdát?

Rok: 2011

Režiser: Goró Miyazuki

Seiyuu: Masami Nagasawa

Jun Fubuki

Takashi Naitô

Teruyuki Kagawa

Nao Ohmori

Kokuriko-zaka Kara trailer

Diskusná téma: Kokuriko-zaka Kara

Kedy?

Kibi-chan | 13.01.2013

Kedy to preložíte? :D

Re:Kedy?

Hennie | 27.04.2013

Ahoj, ono to preložené už je, len to čaká na korektúru. Keďže máme dosť vecí do školy, nejak sa na to ešte nenašlo čas. Ale čoskoro by to malo byť hotové. :)

Pridať nový príspevok